شناسایی، ارتقاء و حمایت از محتوای فاخر حوزهٔ کودک
شناسایی، ارتقاء و حمایت از محتوای فاخر حوزهٔ کودک
Search
Close this search box.

دومین نشست زیمان کودکی برگزار می‌شود

 دومین نشست هم‌اندیشی با متخصصان زیست‌بوم اوان کودکی، با محوریت اسباب‌بازی و وسایل بازی و یادگیری، چهارشنبه 9 اسفند 1402 به میزبانی سازمان ملی تعلیم‌وتربیت کودک و با حضور معاون وزیر برگزار خواهد شد.

نشست‌های زیمان کودکی چیست؟

یارستان کودکستان با هدف بررسی چالش‌­ها و فرصت‌­های فعالان زیست‌­بوم اوان کودکی، سلسله نشست‌های زیمان کودکی را برگزار می­‌کند. نشست­‌های زیمان کودکی در سومین گام یارستان کودکستان، با محوریت شناسایی چالش­‌ها، گفتگو حول آن‌ها و حرکت به سمت یافتن راه‌حل‌های مسئله‌محور طراحی شده است. نخستین نشست آن نیز در بهمن ماه و در حوزهٔ کتاب کودک برگزار شد. این نشست‌ها با توجه به جریان فراخوان سومین گام یارستان کودکستان و اهمیت موضوعی بررسی چالش­‌ها و فرصت‌­های فعالان حوزه اوان کودکی، ادامه­‌دار خواهد بود.

در همین ارتباط، خبر «نشست بررسی چالش‌ها و فرصت‌های حوزهٔ کتاب کودک» را بخوانید.

برگزاری نشست فعالان اسباب‌بازی

نشست دوم از مجموعه نشست‌­های زیمان، با محوریت حوزهٔ اسباب‌­بازی با حضور متخصصین و فعالان این حوزه، دکتر مجتبی همتی‌­فر، رئیس سازمان ملّی تعلیم و تربیت کودک و معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار می­‌گردد. این نشست هم­‌اندیشی روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، در محل سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *